Par Mums

Laivinieks.lv piedāvā dažādu aprīkojumu un visu nepieciešamo aktīvai atpūtai uz ūdens – laivošanai.
Pie mums vienuviet atradīsiet sev piemēroto laivu un nepieciešamo aprīkojumu, lai droši un patīkami pavadītu laiku uz ūdens.

Pie mums piedāvājumā atradīsiet dažādas augstas kvalitātes laivas ar dažādu vietu skaitu un dažādu pielietojumu, piemēram – smailītes iekšzemes ūdeņiem, smailītes laivošanas maratoniem, jūras pārgājienu smailītes u.c.
Tāpat padomāts arī par drošību, jo pie mums atradīsiet arī papildus aprīkojumu kā piemēram – glābšanas vestes, airus, cimdus, bērnu sēdeklīši smailītēm, hermētiski mantu maisiņi, rācijas u.c.

Ja bez rūpēm par nepieciešamo vēlaties doties atpūtā pie dabas uz ūdens, tad laivinieks.lv ir pareizā izvēle. Mēs Jums palīdzēsim ērti atrast visu nepieciešamo Jūsu braucienam, lai neradītu nekādas papildus raizes.

Mūsu mājas lapā piedāvājam arī iespēju iegādāties dažādu inventāru un piederumus laivošanai, ja gadījumā laivošanai vēlaties pieiet jau nopietnāk un padarīt to par ko vairāk kā tikai atpūtu brīvajā laikā.
Droši ieskatieties mūsu veikala sadažā, kur atradīsiet visu sev nepieciešamo.

Laivinieks.lv ir par aktīvu atpūtu uz ūdens un vienmēr esam gatavi palīdzēt citiem, kuri arī tam vēlas pievērsties, tāpēc ja rodas kādi jautājumi, droši sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim. Kontakti>>

Scroll Up