TRIUMPH 13

JAUNUMS! TRIUMPH 13 pierāda, ka arī SOT tipa smailītes var būt piemērotas ceļojumiem. Šis korpuss ir evolucionējis no PERCEPTION ceļojumu sērijas, ir ātrs un viegli airējams. Iespaidīga slīdamība un maksimālais ātrums padara airēšanu uz priekšu efektīvu, bet stabilais viegli manevrējamais korpuss to padara par vispusīgu un pakļāvīgu ūdens transportu.
Radīts, lai būtu efektīvi vadāms okeāna viļņos, sērfa zonā, piekrastes ūdeņos, upēs, ezeros un ūdenskrātuvēs. Šī smailīte ir ideāla ikvienam, kam svarīga efektivitāte, bet vienlaikus vajadzīga SOT tipa smailītes elastība. Šī smailīte ir lieliska īsiem pārgājieniem un ceļojumiem visas dienas garumā, izbraucienam uz zivju bagātu makšķervietu vai vienkārši dabas baudīšanai. Smailītē ir vieta arī mazam bērnam, ko varat paņemt līdzi uz korpusā iestrādātā bērnu sēdeklīša.

 

TRIUMPH 13

TRIUMPH 13 ir kā svaiga vēsma SOT tipa smailīšu pasaulē un pierāda, ka labs sniegums var būt ne tikai tradicionālā tipa smailītēm. Korpuss radīts uz PERCEPTION ceļjojumu smailīšu bāzes, kas padara to par ātrāku un vieglāk airējamu nekā jebkura cita SOT tipa smailīte tirgū.
Ar izteiksmīgu korpusa formu un izvirzītu, augšupvērstu laivas purngalu TRIUMPH 13 viegli šķels nemierīgus ūdeņus, nodrošinot stabilu un paredzamu gaitu.

CENA: 385,- Ls (t.sk.PVN)

KOMPLEKTĀCIJA AR STŪRI – CENA: 495,- Ls (t.sk.PVN)

Īpašības

-pašdrenejoša sistēma
-virzienu noturošs polietilēna korpuss
-aksesoru stiprinājuma vietas
-izvelkami rokturi lavas galos
-korpusā iestrādāti sānu rokturi
-korpusā iestrādāti kāju balsti
-korpusā iestrādāta arī sēdvieta bērnam
-komfortabls sēdeklis ar muguras balstu
-aizmugures bagažas niša
-viegli aizsniedzama centrālā lūka
-liela ovāla lūka priekšgalā
-aira stiprinājuma vieta

Specifikācija
garums: 409 cm
platums: 75 cm
max celtspēja: 160 kg
klāja augstums: n/a
svars: 27 kg
kokpita garums: n/a
kokpita platums: n/a

TRIUMPH 13 MAKŠĶERNIEKU

Ar korpusu, kas izstrādāts, lai sasniegtu tradicionālās ceļojumu smailītes gaitas īpašības, TRIUMPH 13 MAKŠĶERNIEKU ir gan ātrums, gan veiklība, lai nogādātu jūs līdz zivju vietām kopā ar visu nepieciešamo aprīkojumu, kas vajadzīgs, lai tās noķertu. Komplektācijā ietver virkni papildus aksesorus jau tā ideālajai makšķerēšanas platformai. Ar lielu ovālu priekšējo lūku un aizmugures bagāžas nodalījumu laivā ir daudz vietas aprīkojumam. Te atradīsies vieta, kur uzstādīt papildus aprīkojumu, enkura sistēmu vai pievienot purngalu vadības PERCEPTION stūres sistēmu. TRIUMPH 13 MAKŠĶERNIEKU tā ir ideāla laiva ar lielisku aprīkojumu.
Stabilais, ātrais un izcili manevrētspējīgais laivas korpuss gādā par to, lai šī laiva būtu gan daudzpusīga, gan lietotājam ļoti draudzīga. Un tas to padara par patiesu makšķernieku draugu.
Makšķerkātu izvietojuma vietas ir dažādas – sākot ar korpusā iestrādātām makšķerkātu fiksācijas vietām velcēšanai un beidzot ar grozāmu, regulējama leņķa pistoles tipa makšķeres turētāju, ko varat uzstādīt jebkurā no bortiem. Pieregulējami pedāļveida kāju balsti, ļaus izvēlēties ideālu airēšanas pozīciju tiem, kuri vēlas aizairēt mazliet tālāk vai ātrāk nekā citi. Ar lielu ovālu priekšējo lūku un aizmugures bagāžas nodalījumu laivā ir milzum daudz vietas aprīkojumam. Centrālā lūka un aizmugures skrūvējamā lūka nodrošina iespēju turēt vajadzīgās mantas tuvāk pie rokas, kā arī nodrošina ideālu vietu zivju meklēšanas elektronikai. Ar vietām papildus aprīkojuma, enkura un stūres uzstādīšanai, TRIUMPH 13 MAKŠĶERNIEKU ir lielisku laivas īpašību un plaša aprīkojuma apvienojums.

CENA: 557,- Ls (t.sk.PVN)

KOMPLEKTĀCIJA AR STŪRI – CENA: 663,- Ls (t.sk.PVN)

Īpašības

-pašdrenejoša sistēma
-virzienu noturošs polietilēna korpuss
-aksesoru stiprinājuma vietas
-izvelkami rokturi lavas galos
-korpusā iestrādāti sānu rokturi
-korpusā iestrādāti kāju balsti
-korpusā iestrādāta arī sēdvieta bērnam
-komfortabls sēdeklis ar muguras balstu
-aizmugures bagažas niša
-viegli aizsniedzama centrālā lūka
-liela ovāla lūka priekšgalā
-13cm aizskrūvējama lūka ar tīklveida kabatiņu
-3 korpusā iestrādātas makšķerkātu iestiprināšanas vietas
-pistoles tipa grozāms un regulējams makšķerkāta turētājs + 2 tam paredzētas nostiprināšanas vietas laivas bortos
-aira stiprinājuma vieta

Papildus iespējams pasūtīt regulējamus kāju papildus balstus.