Populārās 2-vietīgās tūrisma smailītes VISTA ir pazīstamas ar savu stabilitāti un komfortu. Regulējami, polsterēti atzveltnes sēdekļiem un regulējumi kāju balsti nodrošinās maksimālu ērtību dažāda auguma laivotājiem. Piemērotas gan neilgam braucienam vienatnē, gan vairāku dienu pārgājienam divatā vai trijatā ar bērnu. Gludūdens (iekšzemes ūdeņu) laiva.

Nomas cena:  no 17,- EUR par laivu diennaktī.

3068 Perception HORIZON laivinieks lvDivvietīgās jūras pārgājienu smailītes HORIZON (ar/bez stūres) ir izcili stabilas viļņos. Turklāt ar brunčiem tās nodrošinās sausumu un komfortu pat negaisa laikā. Jo īpaši ieteicamas rudens un ziemas apstākļos vai viļņos. Komfortabla izvēle garākiem laivošanas maratoniem.

Nomas cena:  no 21,- EUR par laivu diennaktī.

IMG_2978 Expedition2 laivu noma LAIVINIEKS LV Divvietīgās jūras smailītes Expedition 2 (ar/bez stūres) ir stabilas viļņos, taču šaurākas un gandrīz par metru garākas nekā HORIZON. Tas garantēs ievērojami labāku ātrumu un noturību kursā. Turklāt ar brunčiem tajās būs sauss un silts pat negaisa laikā vai ziemā. Jo īpaši ieteicamas vējainām un lietainām vasarām, rudens un ziemas apstākļos vai viļņos. Laba izvēle garākiem laivošanas maratoniem.

Nomas cena:  no 21,- EUR par laivu diennaktī.

 Trīsvietīgās jūras smailītes Expedition 3 (ar/bez stūres) ir IMG_1887 Expedition3 laivu noma LAIVINIEKS LV vienāda izmēra ar Expedition 2, taču ļauj laivā papildus paņemt arī bērnu vai vēl vienu airētāju lielākam ātrumam. Kā jau jūras smailē – ar brunčiem tajā būs sauss un silts neatkarīgi no laika apstākļiem. Jo īpaši ieteicamas vējainām un lietainām vasarām, rudens un ziemas apstākļos vai viļņos. Laba izvēle garākiem laivošanas maratoniem.

Nomas cena:  no 26,- EUR par laivu diennaktī.

9482 DAG BIWOK laivinieks lv2-vietīgās jūras smailītes BIWOK (ar stūri) būs lieliska izvēle, ja vēlaties klasisku jūras smaili no dubultā HDPE materiāla. Visgarākā un visšaurākā no nomā pieejamajām 2-vietīgajām smailītēm. Lieliska izvēle laiošanas maratoniem.

Nomas cena:  no 26,- EUR par laivu diennaktī.

carolina-14_roj-vrnr_979

1-vietīgās tūrisma smailītes Carolina 14 korpuss ir šaurāks, kamēr garuma ziņā daudz neatpaliek no 2-vietīgajām VISTA. Tas padara šīs 1-vietīgās laivas par ideālu izvēli, ja vēlaties ātrumu un manevrētspēju apvienot ar komfortu un neatkarību.

Laivām komplektā: airi un peldvestes; ūdens drošs maiss Jūsu sausajām mantām un elektroniskajām ierīcēm.

Jūras 1-vietīgo smailīšu nomas cena:   no 17,- EUR par laivu diennaktī.

Atkarībā no nomāto laivu un dienu skaita –atlaides!

SOT smailīšu nomas cena (straujākiem ūdeņiem vai sērfošanai pa viļņiem jūrā):

no 12,- EUR diennaktī par 1-vietīgo Scooter,    un   no 17,- EUR diennaktī par 2-vietīgo Scooter Gemini.

perception_scooter-comfort_0

perception_scooter-gemini-beach2

Lai rezervētu laivas un pārējo inventāru zvaniet pa tālr: 27878757 vai rakstiet uz laivinieks@inbox.lv

Makšķerēšanas smailīšu noma (sekliem ūdeņiem, niedru biezokņiem vai jūrai) no 17,- EUR diennaktī par Sierra Makšķernieku ar galdiņu piederumiem, veiklo un ar stūri aprīkoto dubultibiezā korpusa Discovery,

interesantās formas stabilo & ātro FisherMan12 vai       SOT – Freedom Makšķernieku (var izbraukt arī jūrā)

SeaBird FisherMan12 Perception Freedom Angler2

2773 SUP laivinieks lv

SUP jeb “sērfa stāvdēlis” – nomā no 12,- EUR / 3stundas vai no 17,- EUR diennaktī.

Hidrotērpu noma no 4,50 EUR, zābaki no 3,- EUR, cimdi no 1,50 EUR, bet laivotāju apģērbs no 4,- diennaktī

     hiko-long-john-paddler hiko-rafter-boots hiko-neo-gloveshiko-snappy-trouserspalm-newfoundland-orange

Papildus pieejami: laivu neilona un neoprēna klāji (sargā no lietus un šļakatām), bērnu sēdeklīši smailītēm VISTA (padara laivu par 3-vietīgu), hermētiski mantu maisi, rācijas, lukturīši nakts braucieniem u.c.aprīkojums pēc vienošanās.

   Kameras GoPro HERO3+ un HERO3 Black Edition noma no 10,- EUR diennaktī līdz 60,- EUR mēnesī.

 

Raft 6viet.2

.

6-vietīgās piepūšamās laiva ir ļoti ietilpīga (4,2m x 1,6m), taču arī ļoti ātra, pateicoties tās specifiskajam trimarāna tipa dibenam. Turklāt laiva ir īsta “makgaiverene”, jo vajadzības gadījumā varēs ietilpināt arī mantas vai kādu lieku pasažieri, bet, ja laivosiet mazākā skaitā – tās ātruma īpašības tikai uzlabosies.

Lieliska izvēle ģimenēm un draugu kompānijām gan aktīvai, gan nesteidzīgai atpūtai uz ūdens.

(Iesakām nomā līdzi paņemt arī kādu SUP dēli pasākuma programmas bagātināšanai)

Nomas cena:  no 30,- EUR par laivu diennaktī.

Braucienu pa Rīgas ūdensceļiem varat sākt tepat pie mums – Balasta dambī 1 – jahtu ostā Āgenskalna līcī.

 Laivas pieejamas arī Kandavā, Mālpilī, Alojā, Usmā un citviet Latvijā.

Rīgā nomā piejami arī jumta bagāžnieki laivu pārvadāšanai.

Jaunums – nomas abonoments!

Izvēlieties piemērotāko abonomenta versiju un izmantojiet iespēju par zemāku cenu nomāt laivas un citu inventāru par vēl draudzīgākām cenām!

 Tematiski braucieni grupām. Arī izbraucieni zinoša gida pavadībā, kurš Rīgas brauciena vizuālo baudījumu papildinās ar interesantu stāstījumu.

Neatkarīgi no tā, vai Jums ieplānots atpūtas pasākums ar kolēģiem vai vecpuišu ballīte ar draugiem – izbrauciens ar laivām var būt laba `rozīnīte` aktīviem atpūtniekiem.

Un kas gan var būt labāks par pikniku pie ūdens karstā vasaras dienā pēc darba!